Офіційний сайт державного підприємства 
 Ізюмське лісове господарство

Главная » Архів матеріалів

Ексклюзивний коментар заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря для Сфера-ТВ.Луцьк про вето Президента України на Закон про додатковий мораторій на експорт дров, обвинувачення британської громадської організації Earthsight та ситуацію в лісовій галузі України.

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

Всіх причетних до бухгалтерської справи вітаємо зі святом!

Шановні бухгалтери!

З нагоди професійного свята прийміть наші найщиріші вітання!< ... Читати далі »

Добавил: MR-Frayr
| | Комментарии (0)

В ДП "Ізюмське лісове господарство" проводиться робота по модернізації систем зовнішнього та внутрішнього  освітлення . В Піщанському лісництві вже замінено всі лампи розжарювання , потужністю 500 вт кожна на світлодіодні енергозберігаючі прожектори, потужністю 50 вт , економія електроенергії склала за 1 півріччя 2018 р 1500 квт/г        
        В конторі апарату управління  лісгоспу внутрішнє освітлення  переведене на сучасне , світлодіодне  на 90%.      
       Замінено також лампи розжарювання зовнішнього освітлення в цеху  переробки деревини ,та ремонтно-транспортному цеху . 
       В червні місяці 2018 р було введено в дію лінію по переробці деревини  на основі деревообробних верстатів «Вальтер» , для її освітлення змонтовано вн ... Читати далі »

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

  В останній перед відпусткою сесійний тиждень, голосуючи за, здавалося б далекий до лісової галузі закон про стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств, і, мабуть, не читаючи поправок, депутати підписалися за знищення лісового господарства України, деревообробки і мисливського господарства і всіх дотичних до лісу галузей.
10-го липня, в останній перед відпусткою сесійний тиждень, голосуючи за, здавалося б далекий до лісової галузі закон про стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств (законопроект №6490-д), і, мабуть, не читаючи поправок, депутати підписалися за знище ... Читати далі »
Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

Захід організовується Державним агентством лісових ресурсів України під егідою ООН та стане внеском України у виконання Варшавської Інтегрованої програми робіт секції лісового господарства та лісоматеріалів Європейської економічної комісії ООН/ФАО.

Під час зібрання буде представлено та обговорено експертну точку зору щодо основних напрямків реформування лісового господарства України.

Учасники обговорять питання розподілу функцій управління лісами, розглянуть позитивні та негативні моменти реформування лісового господарства По ... Читати далі »

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

Личинка мурахожука (пестряка мурашиного) - надія лісівників. Нещодавно провідні спеціалісти лісозахисних підприємств України перейняли досвід Туреччини по вирощуванню цього короїдного вовка для боротьби з нинішньою проблемою масового розмноження короїдів. Останні 2 роки мурахожук досить добре розмножується в заповіднику і є сподівання, що з часом зможе вплинути на популяцію шкідників. (фото і текст Бєльської О.В.)

МУРАХОЖУК Wikipedia ... Читати далі »

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.

Відеопривітання Володимира Бондаря з Днем Конституції України

 

З історії прийняття

Спроби прийняти Конституцію в Україні робилися ... Читати далі »

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

Днями на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народними депутатами підтримано низку законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів.

Зокрема, народні депутати – члени екологічного комітету рекомендували Парламенту за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Лісового кодексу України (щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі) (ре ... Читати далі »

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство "Харківлісозахист"  здійснило обробку лісу у соснових насадженнях Придінецького та Ізюмського лісництв  на площі 540 га, проти пильщика-ткача,  із використанням аерозольної технології ГАРД-МН та хімічних препаратів з групи синтетичних піретроїдів «Фастак» 10% к.е. та «Блискавка» 10% к.е.

Оброблення проводилось у ночі 5 та 6 червня 2018р.

Про обробку лісу, за здалегідь, мешканців Ізюмського району було оповіщ ... Читати далі »

Добавил: wetmost
| | Комментарии (0)

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 »