Офіційний сайт державного підприємства 
 Ізюмське лісове господарство

Главная » 2018 » Квітень » 18 » Охорона лісових насаджень від пожеж
20:19
Охорона лісових насаджень від пожеж

Одним із основних завдань державної лісової охорони є забезпечення охорони лісових насаджень від пожеж.

Пожежонебезпечний сезон в поточному році  на території Ізюмського району розпочався  10 березня. З метою недопущення виникнення, а в разі виникнення не розповсюдження  лісових пожеж на значні площі в лісових насадженнях підприємства щорічно створюється 400км нових протипожежних мінералізованих смуг, проводиться 11709 км механізованого догляду за вже існуючою системою таких смуг, виставляється 124 аншлаги  та 9 бігбордів  на протипожежну та природоохоронну тематику,  162 непланові в’їзди до лісових масивів перекриваються шлагбаумами, систематично проводиться  профілактична робота з населенням через засоби масової інформації. В дні з високим класом пожежної небезпеки для забезпечення заборони доступу населення до хвойних насаджень, своєчасному виявленню порушень «Правил пожежної небезпеки в ліс України»,  в посиленому режимі працюють 10 мобільних рейдових бригад які створені в кожному лісництві підприємства, на в’їздах до найбільш небезпечних в пожежному відношенні насаджень, діють пости, до складу яких крім працівників державної лісової охорони підприємств, входять працівники національної поліції, державної служби з надзвичайних ситуацій та громадськість.

З метою  своєчасного  виявлення спалаху лісової пожежі, спостереження за лісовим масивом лісгоспу проводиться з 7 спостережних пунктів, на 5 із яких встановлені пожежні вежі, на одній щогла з телевізійною установкою ПТУ – 59. Всі спостережні пункти в повній мірі забезпечені засобами зв’язку та нагляду.

Для ліквідації лісової пожежі, на підприємстві створено і діють сім лісових пожежних станцій 1-го типу і одна 2-го. На оснащенні яких знаходиться 11 пожежних автомобілів, пожежний всюдихід ВПЛ-149, гусенична пожежна машина ГПМ – 54 та пожежний модуль .

Спостереження за лісовим масивом та чергування працівників лісової пожежних станцій проводиться на протязі всього світового дня, ЛПС 2-го типу цілодобово.

В цілому лісгосп здатен протягом  пожежонебезпечного сезону 2018 року забезпечити охорону  лісів від пожеж, своєчасно її виявити та ліквідувати в разі виникнення.

Просмотров: 165 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar