Офіційний сайт державного підприємства 
 Ізюмське лісове господарство

Главная » 2020 » Січень » 24 » НАВЧІТЬСЯ ЛЮБИТИ ПРИРОДУ
15:22
НАВЧІТЬСЯ ЛЮБИТИ ПРИРОДУ


Першим приходить січень. Січень - найсуворіший місяць в році. Морози, хуртовини. Людям мороз не страшний. А як тим, хто постійно живе в лісі? Корми занесло снігом. Мороз лютує. Їжі, щоб зігрітися, треба багато. Кажуть, нібито ведмідь лапу смокче. Це не правда. Медведя годує запасений під шкірою жир. У норах сплять борсуки і єноти, бобри під водою заготовили собі припаси на зиму. А ось зайці, олені, козулі, лосі і все зимуючі птахи повинні постійно добувати собі їжу.

Птахи на зиму переселилися ближче до житла людини - їх голод змусив. І ми не повинні обдурити їх надій. Жменя насіння, крихти хліба, шматочок несолоного сала

- ось і все, що треба для допомоги. Потребують підтримки і великі звірі. Взимку по лісових галявинах єгер розвозить сіно, картоплю, запашні, заготовлені влітку віники. Олені, козулі, зайці і кабани охоче беруть цей корм. Може бути, ви зможете чимось допомогти єгерю? Придивившись до його роботі, ви зумієте влітку заготовити потрібні корми.

Навіщо треба підгодовувати птахів і звірів? Щоб не дати їм охлянути і померти.

А яким нудним буває ліс, якщо в ньому не співають птахи і немає тварин слідів. Все живе прикрашає природу і робить світ, в якому ми з вами живемо, красивим, яскравим і цікавим.

| Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar