Офіційний сайт державного підприємства 
 Ізюмське лісове господарство

Главная » 2018 » Березень » 15 » 21 березня в Україні стартує акція Держлісагентства "Майбутнє лісу у твоїх руках"
19:39
21 березня в Україні стартує акція Держлісагентства "Майбутнє лісу у твоїх руках"

21 БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ АКЦІЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар закликав всіх охочих долучитися до акції та протягом місяця висаджувати ліс разом з лісівниками.

«Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі», - підкреслив Володимир Бондар.

Також під час акції буде приділена увага до проведення ознайомчих та пізнавальних заходів (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо).

«Ми закликаємо, щоб до нашої акції з посадки лісу долучалися родинами. Проводитимуться дні лісу для малюків та учнів молодших класів, озеленення територій будинків-інтернатів спільно з вихованцями закладу, екскурсії до лісу. Тож, відтворимо ліси разом!», - наголосив заступник Голови Держлісагентства.

Просмотров: 180 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar